Dr.Med.Ieva Daize - ginekoloģe un dzemdību speciāliste.Latvijas ginekologu un dzemdību specialistu asociācijas un Eiropas kontraceptoloģijas asociācijas biedre. Kops 1997.gada uzkrāta darba pieredze akūtajā un operatīvajā ginekoloģijā, strādajot SIA Rigas 1.slimnīcā un Austrumu klīniskajā slimnīcā "Gaiļezers", kā arī ambulatorajā praksē.


Dr.Med.Ligita Neimane- augsti kvalificeta speciāliste ginekoloģijā un dzemdniecībā.Ilgstoša darba pieredze akūta ginekoloģijā iegūta Rigas 1.slimnīcā ginekoloģijas un dzemdību nodaļās.Ilgus gadus bijus Rīgas 1.slimnīcas dzemdību nodaļas vadītāja.Latvijas ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas biedre.


Dr.Med.Anita Sizova - augsti kvalificeta speciāliste ginekoloģijā un dzemdniecībā.Liela teorētiskā un praktiskā darba pieredze operatīvajā ginekoloģijā.Vadījusi Rigas 1.slimnīcas dzemdību nodaļu un ginekoloģijas nodaļas.Strādajusi kā LMA mācību spēks.Latvijas ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas biedre.Dr.Med.Gunārs Seržants - kvalificēts specialists ginekoloģijā un pieprasīts speciālists -eksperts ginekoloģiskajā un grūtnieču ultrasonogrāfijā. Pieredze uzkrāta ilgstoši praktizējot Rigas 1.slimnīcā. Latvijas ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas un ultrasonoskopistu asociācijas biedrs.