Dr.Med.Ieva Daize - ginekoloģe un dzemdību speciāliste.Latvijas ginekologu un dzemdību specialistu asociācijas un Eiropas kontraceptoloģijas asociācijas biedre. Kops 1997.gada uzkrāta darba pieredze akūtajā un operatīvajā ginekoloģijā, strādajot SIA Rigas 1.slimnīcā un Austrumu klīniskajā slimnīcā "Gaiļezers", kā arī ambulatorajā praksē.


Dr.Med.Ligita Neimane- augsti kvalificeta speciāliste ginekoloģijā un dzemdniecībā.Ilgstoša darba pieredze akūta ginekoloģijā iegūta Rigas 1.slimnīcā ginekoloģijas un dzemdību nodaļās.Ilgus gadus bijus Rīgas 1.slimnīcas dzemdību nodaļas vadītāja.Latvijas ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas biedre.


Dr.Med.Anita Sizova - augsti kvalificeta speciāliste ginekoloģijā un dzemdniecībā.Liela teorētiskā un praktiskā darba pieredze operatīvajā ginekoloģijā.Vadījusi Rigas 1.slimnīcas dzemdību nodaļu un ginekoloģijas nodaļas.Strādajusi kā LMA mācību spēks.Latvijas ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas biedre.


Dr.Med Rita Kukule - ilgus gadus zināma  kā Rigas 5.slimnīcas ārste un no 1985.gada "Lags centra" ginekoloģiskās ķirurģijas nodaļas vadītāja. No 2003.gada līdz 2015.gadam "Lags centrs" valdes priekšsēdētāja.Latvijas ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas biedre.


Dr.Med.Gunārs Seržants - kvalificēts specialists ginekoloģijā un pieprasīts speciālists -eksperts ginekoloģiskajā un grūtnieču ultrasonogrāfijā. Pieredze uzkrāta ilgstoši praktizējot Rigas 1.slimnīcā. Latvijas ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas un ultrasonoskopistu asociācijas biedrs.
Dr.Med.Ilze Birka - P.Stradiņa klīniskās Universitātes slimnīcas ārste interniste, gastroenteroloģe, ultrasonogrāfijas speciāliste
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .