Dr.Med.Ieva Daize - ginekoloģe un dzemdību speciāliste.Latvijas ginekologu un dzemdību specialistu asociācijas un Eiropas kontraceptoloģijas asociācijas biedre. Kops 1997.gada uzkrāta darba pieredze akūtajā un operatīvajā ginekoloģijā, strādajot SIA Rigas 1.slimnīcā un Austrumu klīniskajā slimnīcā "Gaiļezers", kā arī savā privātpraksē.

       Saziņas valodas latviešu, krievu un angļuDr.Med.Ligita Neimane- augsti kvalificeta speciāliste ginekoloģijā un dzemdniecībā.Ilgstoša darba pieredze akūta ginekoloģijā iegūta Rigas 1.slimnīcā ginekoloģijas un dzemdību nodaļās.Ilgus gadus bijus Rīgas 1.slimnīcas dzemdību nodaļas vadītāja.Latvijas ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas biedre.

    Saziņas valodas latviešu, krievu


Dr.Med.Anita Sizova - augsti kvalificeta speciāliste ginekoloģijā un dzemdniecībā.Liela teorētiskā un praktiskā darba pieredze operatīvajā ginekoloģijā.Vadījusi Rigas 1.slimnīcas dzemdību nodaļu un ginekoloģijas nodaļas.Strādajusi kā LMA mācību spēks.Latvijas ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas biedre. 

    Saziņas valodas latviešu, krievuDr.Med.Gunārs Seržants - kvalificēts specialists ginekoloģijā un pieprasīts speciālists -eksperts ginekoloģiskajā un grūtnieču ultrasonogrāfijā. Pieredze uzkrāta ilgstoši praktizējot Rigas 1.slimnīcā. Latvijas ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas un ultrasonoskopistu asociācijas biedrs.

    Saziņas valodas latviešu, krievu Dr.Agate Kalniņa -  ārste ginekoloģe sniedz konsultācijas ginekoloģijā un dzemdniecībā, veic ginekoloģisko ultrasonogrāfiju.Pieņem pacientes no 16 gadu vecuma. 

  Saziņas valodas latviešu, krievu un angļu.


Lorem ipsum headerum

Diam quis enim lobortis scelerisque fermentum dui faucibus in ornare quam viverra. Mauris commodo quis imperdiet massa tincidunt nunc pulvinar sapien.